ADATBÁZIS SZAKÉRTŐ/FEJLESZTŐ MS SQL

munkatársat keresünk

Ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta Önnek? Terelje hivatalos mederbe az ajánlást, hogy megjutalmazhassuk érte Kollégánkat! Ehhez annyit kell tennie, hogy jelentkezésekor kiválasztja a Munkavállalói ajánlási program pontot és kitölti az ajánló adatait, majd ezután rögtön emlékezteti Munkatársunkat az ajánlási szelvény leadására.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • MS SQL adatbázisok konfigurálása, fejlesztése
  • különböző adatbázis környezetek (fejlesztői, teszt, prod) előkészítése, paraméterezése, hangolása
  • saját fejlesztésű alkalmazások telepítése, konfigurálása, fejlesztése
  • ütemezett job-ok fejlesztése, beállítása, hangolása, felügyelete
  • az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek megoldása, a hibák elhárításában való aktív közreműködés
  • fejlesztési projektben történő részvétel
  • alkalmazás hibák keresésében közreműködés, együttműködve a szervező és fejlesztő csapattal
  • új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • egyetemi és/vagy főiskolai informatikai szakirányú végzettség, vagy általános felsőfokú végzettség és informatikai gyakorlat
  • fejlesztési projektekben való részvétel
  • alapos SQL lekérdezési ismeretek.
  • alkalmazások tovább fejlesztésében való jártasság
  • rendszerszemlélet, analitikus- és jó problémamegoldó képesség
  • nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyisé

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • precizitás
  • képesség önállóan és csapatmunkában való részvételre
  • problémamegoldó képesség
  • fegyelmezettség
  • kommunikációs készség
  • ügyfélközpontúság

Előnyként értékeljük

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Microsoft BI ismeret
  • XML, XSLT technológia ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • ITIL ismeretek (Incidens, Change, Problem)

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • barátságos csapat
  • rugalmas munkavégzés

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

2021. október 27.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-Volán-csoport egyik leányvállalata, feladatköre sokrétű: szolgáltatási szerződéssel rendelkező megbízói – főleg, de nem kizárólag a MÁV-Volán-csoport vállalatai – számára pénzügyi, számviteli tevékenységet, humán és munkavédelmi szolgáltatást, vasúti oktatást, raktár- és készletgazdálkodást, informatikai szolgáltatást és ügyviteli feladatokat lát el, valamint felelős a beszerzési, környezetvédelmi, szállítási, flottakezelési és leltározási szolgáltatások biztosításáért is. Megrendelői támogatásához hat üzletág biztosítja a szolgáltatásokat.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MÁV Szolgáltató Központ Zrt.