Új munkatársunk feladatai lesznek
- MS SQL adatbázisok konfigurálása, fejlesztése
- különböző adatbázis környezetek (fejlesztői, teszt, prod) előkészítése, paraméterezése, hangolása
- saját fejlesztésű alkalmazások telepítése, konfigurálása, fejlesztése
- ütemezett job-ok fejlesztése, beállítása, hangolása, felügyelete
- az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek megoldása, a hibák elhárításában való aktív közreműködés
- fejlesztési projektben történő részvétel
- alkalmazás hibák keresésében közreműködés, együttműködve a szervező és fejlesztő csapattal
- új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- egyetemi és/vagy főiskolai informatikai szakirányú végzettség, vagy általános felsőfokú végzettség és informatikai gyakorlat
- fejlesztési projektekben való részvétel
- alapos SQL lekérdezési ismeretek.
- alkalmazások tovább fejlesztésében való jártasság
- rendszerszemlélet, analitikus- és jó problémamegoldó képesség
- nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyisé

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- precizitás
- képesség önállóan és csapatmunkában való részvételre
- problémamegoldó képesség
- fegyelmezettség
- kommunikációs készség
- ügyfélközpontúság

Előnyként értékeljük
- hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Microsoft BI ismeret
- XML, XSLT technológia ismerete
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- ITIL ismeretek (Incidens, Change, Problem)

Amit ajánlunk
- hosszú távú foglalkoztatási biztonság
- támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- barátságos csapat
- rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-08-22

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Cégnév: MÁV Szolgáltató Központ Zrt.