Adatbázis szakértő (946)

Csatlakozz hozzánk

és erősítsd a Kamara csapatát!

Feladatok

  • Aktív részvétel a NAK BI és adattárház projekt megvalósításában
  • Adatelemzéssel, adatjavítással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Külső adatbázisokból származó adatforrások feldolgozása
  • Adatbázis környezetben végrehajtandó adminisztrációs feladatok megoldása
  • SQL lekérdezések írása, kimutatások készítése
  • Elektronikus csatornákon érkező riportigények pontosítása, rögzítése, értékelése és kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a szervezet egyéb területeivel

Elvárt iskolai végzettség

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Adatelemzési módszerek, adatbázis rendszerek / adattárház technológiai ismeret
  • SQL lekérdező nyelv magaszszintű ismerete
  • Szakirányú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Microsoft Excel készségszintű használata, Power BI ismeret

Szükséges kompetenciák

  • Pontosság és precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, önszervezés képessége

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Béren kívüli juttatások
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara