ÁVNY Kft.

Az ÁVNY Állami Vagyonnyilvántartási Kft., mint a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. felelősségi körébe tartozó gazdasági társaság, az egységes állami vagyonnyilvántartási rendszer létrehozása során megvalósult webes portál alapú Megjelenítő Keretrendszer és Adatszolgáltatási Keretrendszer alkalmazások adattárház érintettségű feladatainak ellátásához munkatársat keres.

Munkatársat keresünk

Adatbázis szakértő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Oracle 12, PostgreSQL relációs adatbázis-kezelő üzemeltetése, funkcionális felügyelete
  • SAP HANA alapú adattárház adatpiacainak üzemeltetése, funkcionális felügyelete, meglévő riportok módosítása és új riportok kialakítása
  • A fentiekhez kapcsolódó módosítási igények (fejlesztés / paraméterezés / beállítás) specifikálása, megvalósítása vagy külső fejlesztő általi megvalósításának támogatása, felügyelete
    • Nagyvállalati saját fejlesztésű üzleti alkalmazásunk tervezése, fejlesztése és támogatása
    • Üzleti igények gyors megvalósítása adatbázisfejlesztőként, csapatmunkában
    • Részvétel adatbázisfejlesztési tevékenységben
    • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása
    • Adatbázis riportok készítése
    • Adattisztítási, normalizálási feladatok végzése
    • Kapcsolattartás a társterületekkel a rendszereken átívelő megoldások esetén
  • 2nd level support, üzemeltetői szintű hibaelhárítás és felhasználói támogatás biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / informatikai végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 éves adattárház, ebből legalább 1 évnyi SAP HANA alapú adattárház üzemeltetési tapasztalattal rendelkezik, vagy legalább 2 éves adatbázis fejlesztői tapasztalat, vagy Big Data elemzői tapasztalat
  • Rendelkezik az alábbi IT alkalmazások emelt szintű ismeretével
    • SAP HANA alapú adattárház
    • SAP HANA adatbáziskezelő
    • Oracle 12 adatbáziskezelő
    • MySQL adatbáziskezelő szerver
    • PostgreSQL 10.6 relációs adatbázis-kezelő
  • Jó kommunikációs készség jellemzi
  • A rábízott feladatokat határidőre és jó minőségben végzi el
  • Csapatban és önállóan is képes feladatokat végrehajtani

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MSSQL ismeret
  • PENTAHO ismeret

Amit kínálunk:

  • Család és magánélet barát munkahely
  • Megbízható, stabil társasági háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazás
  • A Nyugati pályaudvartól 10 percre, belváros közeli iroda, jó közlekedéssel és parkolási lehetőséggel
  • Saját konditerem és egyéb sportolási lehetőségek a közelben (Margitsziget)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Pozsonyi út 56.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléséve. Jelentkezésekor kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét („Adatbázis szakértő”).

Cégnév: ÁVNY Kft.