Az Aloha Informatika az elmúlt húsz évben stratégiai partnerséget alakított ki a legnagyobb informatikai gyártókkal. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy tökéletesen megismerjük a termékeiket, elnyerjük a legmagasabb gyártói akkreditációkat, hogy ezáltal ügyfeleinknek a legkiválóbb termékeket, szolgáltatásokat és megoldásokat szállíthassuk. Követve a világ változásait folyamatosan nyitunk az új technológiák irányába, ezek közé tartoznak a felhő alapú megoldások és szolgáltatások, illetve az „as a service” típusú megoldások infrastruktúra és alkalmazás oldalon is.

Cégünk portfóliójába tartozik még egy innovatív szoftverfejlesztési üzletág és az ország egyik legnagyobb számítástechnikai szakszervize (HP, HPE, Lenovo, DELL minősítésekkel).

Adatbázis/SQL Fejlesztő

Feladataid lesznek:

  • Üzleti alkalmazások fejlesztése keretrendszer használatával
  • Aktív részvétel az üzleti megoldások kialakításában,
  • A fejlesztési feladatok SQL nyelven történő elvégzése (webes és .net technológiákra építve)
  • Programkomponensek tervezése, fejlesztése
  • Szoftverek, szoftvermodulok integrálása

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1-2 éves SQL programozási tapasztalatod van
  • Logikus, rendszerszemléletű, kritikus gondolkodás jellemez
  • Csapatjátékosnak vallod magad
  • Számodra is fontos egy igényes és korszerű termék megalkotása
  • A folyamatos fejlődés és a legfrissebb technológiák ismerete ösztönzően hat Rád
  • Szívesen megosztod a tudásod, és nem félsz kérdezni
  • Ismered és használod a szakmai angolt

ELŐNYT JELENT:

  • C#, JavaScript nyelveken programozási tapasztalat
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (svn, git)
  • HTML ismeret
  • CSS ismeret, front end fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, agilis csapat, barátságos, nyitott környezet
  • Szakmai igényesség, motivált, lelkes, egymást támogató Kollégák,
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Részvétel felhő alapú fejlesztési projektekben (Office 365/SharePoint Online)
  • A legújabb technológiák használata, trendek követése
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, oktatások
  • Családbarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Aloha Informatika Kft