A televíziózást kedvelő és informatikában jártas új kollégát

keresünk

Adatbázis specialista

munkakörbe.

Várjuk jelentkezésed, ha van tapasztalatod SQL adatbázisok kezelésében, érdekel a „médiapiac" és szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni!

Feladatok

  • A működéshez szükséges speciális alkalmazások támogatása
  • A rendszerek mögött futó adatbázisok kezelése és karbantartása
  • A rendszerfejlesztések / bevezetések során folyamatszervezési ill. projekt feladatokban való aktív részvétel
  • Az alkalmazások beszállítóival való kapcsolattartás
  • Rendszeres kommunikáció az üzemeltetett rendszerek minden felhasználójával, beleértve a vállalatvezetést is

Elvárások

  • Alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalat (minimum 1-2 év)
  • Microsoft Dynamics 365 környezet ismerete (CRM, Cloud)
  • Rendezett, szervezett, céltudatos ugyanakkor kreatív munkavégzés, jó dokumentációs készség
  • Minimum felsőfokú szakirányú végzettséget
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek

Egyéb információ

  • Van D365, Oracle tapasztalatod
  • Van nagyvállalatnál szerzett gyakorlatod
  • Azonnal tudsz kezdeni

Amit nyújtunk

  • Tapasztalt kollégáktól tanulhatod meg a szakmát és fejlesztheted ismereteidet
  • Segítőkész társaság és vezetők várják a csapat legújabb tagját
  • Állatbarát munkahely, kedvencedet magaddal hozhatod az irodai etikett betartásával
  • Magas színvonalú munkakörülmények, hosszú távra tervezőknek egy stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Díjmentes konditerem és szolárium használat
  • All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása (próbaidő lejártát követően)
  • Sport Klubban való részvétel (foci, túra és futó klub)
  • Hétvégi hazautazás támogatása közösségi közlekedéssel a hatályos rendelkezés alapján

Cégnév: MP Solutions Kft.