Amit kínálnak:

  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, élet-, baleset-, és betegbiztosítás, kedvezményes kamatozású dolgozói lakáshitel)
  • Havi- és teljesítmény alapú prémium
  • Ingyenes nyelvi és szakmai képzések, egyéni fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Jól megközelíthető munkahely az V. kerületben
  • Támogatnak minden olyan képzési lehetőségben, amely a szakmai fejlődésedet szolgálja és ezáltal még sikeresebb lehetsz munkakörödben (például: szakmai tréningek, ingyenes online angol tanfolyam, Udemy kurzusokhoz hozzáférés)

Az alábbi sokrétű feladatok várnak Rád:

  • ORACLE DBA adatbázis rendszer adminisztrációs teendőinek ellátása: adatmentések, rendszerhibák javítása, rendszeradminisztráció, jogosultságok kezelése
  • ERP és adatbázisának informatikai felügyelete
  • Mentő-archiváló rendszer üzemeltetése
  • Felhasználói hardware és software telepítés, beállítások elvégzése
  • IT folyamatok dokumentálása, ésszerűsítése, egységesítése, optimalizálása
  • Hardver, szoftver, hálózati hibák nyilvántartása, figyelése, megoldás kidolgozása, elhárítása
  • Termelési tevékenységhez kapcsolódó adatáramlás és adatkezelés feltételeinek biztosítása
  • IT tanácsadás üzemeltetők, operátorok részére

Nagyon örülnek, ha az alábbi tapasztalatokkal rendelkezel:

  • OSX rendszerek ismerete
  • VEEAM szoftver ismerete
  • Microsoft megoldások ismerete
  • Linux megoldások ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • ISO 27001 és/vagy ITIL ismeret
  • Telekommunikációs ismeret
  • Alapfokú SQL ismeret

Téged keresnek, ha:

  • Felsőfokú szakirányú (IT, termelési informatika) végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 év tapasztalatod van, lehetőség szerint termelési környezetben
  • Középszintű angol nyelvtudásod van (elsősorban szakmai, írásbeli)
  • Felelőségvállalás, önálló munkavégzés és jó együttműködés jellemez
  • Nyitott vagy az üzleti és termelési folyamatok megismerésére, támogatására
  • Ügyfélközpontú, megoldásorientált és empatikus gondolkodásmód jellemző Rád

Munkavégzés helye:

  • Budapest V. kerület

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldd el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda