A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Feladatok:

  • Analitikai dokumentációs osztályon adminisztrációs feladatok
  • Adatbázis kezelés
  • Egyszerűbb dokumentációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 20 óra vállalása
  • Napi min. 4 órában történő munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1800 Ft lesz
  • Rugalmas munkaidőben végezhető diákmunka
  • Magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyt jelent:

  • Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész- vagy egyéb természettudományi területen folytatott tanulmányok

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet
Jelentkezés online: medvegy.istvan.jr@minddiak.hu