Miskolc a te helyed
Semmelweis Egyetem

A Semmelweis Egyetem
Epidemiológiai és Surveillance Központja

pályázatot hirdet

adatbázis-kezelő/adatmenedzser

munkakör betöltésére az RRF-2.3.1-21 azonosító számú, „Nemzeti Laboratóriumok létrehozása, komplex fejlesztése” című projekt keretében.

Amit kínálunk:

  • Családbarát Egyetem program
  • egészségügyi prevenciós szolgáltatások
  • béren kívüli juttatások
  • megegyezés szerinti bérezés

Lényeges információ:

  • hivatkozási szám: 65409/GFIHII
  • 2026.02.28-ig tartó munkajogviszony
  • teljes munkaidő
  • cím: 1091 Budapest, Üllői út 25.

Az új munkatárs feladatai:

  • Az Epidemiológiai és Surveillance Központ (ESK) népegészségügyi témájú adatbázisainak kezelése: dokumentálás, verziókövetés, hibakeresés és -javítás, monitorozás.
  • Részvétel elektronikus adatgyűjtések megtervezésében és kivitelezésében, adatgyűjtési rendszerek működtetésében (elsősorban COVID-19 és influenza témakörben).
  • Adatfeldolgozási és -elemzési munkák: kimutatások, diagramok, elemzések készítése.
  • Kapcsolattartás, levelezés az ESK partnereivel.
  • Adminisztratív és egyéb, a napi munkavégzést segítő feladatok ellátása.
  • Részvétel tudományos publikációk írásában.

Pályázati feltételek:

  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • Felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő, legalább mesterfokozatú felsőfokú tanulmányok)
  • MS Office-ismeret, magas szintű Excel-használat (függvények, kimutatások)
  • STATA, R vagy más statisztikai/adatkezelő program legalább alapszintű ismerete
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Rendszerszemléletű és analitikus gondolkodás.
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó írásbeli és szóbeli kifejezőkészség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen (népegészségügy, egészségügy, társadalomtudományos kutatás) szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (adatbázis-kezelő, adatelemző, adatadminisztrátor)
  • Hasonló szakterületről (népegészségügy, egészségügy, társadalomtudomány) származó diploma
  • Erős STATA-, R- és/vagy SAS-ismeretek
  • Egyéb adatbázis-kezelő vagy adatelemző programok ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
Cégnév: Semmelweis Egyetem