BÁRDI AUTÓ ZRT.

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Adatbázis kezelő (1089 Budapest, Orczy út 44-46.)

Feladataid lennének:

  • Az új beszállítók termékcsoportjainak, cikkszámainak rögzítése a rendszerben
  • A régi beszállítói cikkszámok raktározást/értékesítést segítő adatainak rendszeres monitorozása, javítása
  • Napi szintű kapcsolattartás a külkereskedelmi osztállyal
  • Folyamatos adatszolgáltatás a beszerző kollégák felé

Amit elvárunk:

  • Magas fokú MS Excel/Access ismeretek (billentyűkombinációk magas szintű ismerete)
  • Alapfokú SQL ismeret (lekérdezések és táblázatok összekapcsolása)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki és gépjármű alkatrész ismeret
  • Pontos, gyors, precíz, önálló munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit nyújtunk neked:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tömegközlekedéssel és személygépjárművel is jól megközelíthető munkahely ingyenes parkolási lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Orczy út 44-46.

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.

Cégnév: BÁRDI AUTÓ ZRT.