ADATBÁZIS FEJLESZTŐ

Feladataid:

  • Komplex SQL lekérdezések írása, bővítése banki kockázatkezelés témában
  • Adattárház és BI területek támogatása adatbázis fejlesztési téren
  • Együttműködés fejlesztő csapatokkal, adatbázis fejlesztési igények specifikálása
  • Kapcsolattartás tesztelő csapatokkal, részvétel adatbázis tesztelési feladatokban
  • Részvétel ETL csatornák kialakításában

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 év tapasztalat, de seniorabb  pályázók jelentkezését is várjuk
  • Erős SQL ismeret, ideális esetben T-SQL
  • Érdeklődés BI és adattárház területek iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Előnyös ismeret:

  • Bankszektorban szerzett tapasztalat, kockázatkezelési terület ismerete
  • ETL folyamatok és eszközök ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársak, befogadó munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 4 nap otthoni munkavégzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Szakmai képzések
  • Munkahelyi nyelvtanulás

CSATLAKOZNÁL?

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Amennyiben szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed angol vagy német nyelvű önéletrajzzal.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
Cégnév: UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.