CIB Bank Zrt.

A Pénzügy divízió/Számvitel/IFRS Beszámolókészítés és Jelentésszolgálat területe

Adatbázis elemző

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Rendszeres és ad-hoc hitelintézeti jelentések készítésének támogatása
  • Jelentések alapját képező adattárházi adatvagyon kiaknázása, minőségének ellenőrzése
  • Jelentések definiálása, tesztelése SAS adattárházban

Követelmények, elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági vagy informatikai felsőfokú végzettség
  • SQL programozási gyakorlat
  • Erős aktív excel tudás
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, nyitottság, csapatmunka

Előnyt jelent

  • Hitelintézeti jelentésszolgálati tapasztalat
  • Alap számviteli ismeretek
  • Adatbázisok - elsősorban SAS adattárház - használatában szerzett ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CIB Bank Zrt.