Magyar Közút Nonprofit Zrt.

adatbanki mérnök

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük.  6000-en már a Közutat választották, legyél te a következő!
#legyelteiskozutas

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

A POZÍCIÓT BETÖLTŐ SZEMÉLYRE AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK * Az Országos Közúti Adatbank adatainak, térképeinek állományát elemzi, értékeli. * Helyszíni méréseket, adatfelvételeket végez. * Az adatbank forgalomszámlálási adatbázisát kezeli és az adatigényeket teljesíti. * Felhasználói szinten kezeli az adatbanki programot, az adatbanki állományok ellenőrzését végzi a hibák kiszűrése céljából, a kiszűrt hibák korrigálásáról gondoskodik. * Döntés-előkészítéshez, üzleti terv készítéséhez, egyéb operatív tevékenységhez adatcsoportokat készít, részt vesz a jelentések elkészítésében.

Elvárások a sikeres jelölttől

egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség (építőmérnök, közlekedésmérnök) B kategóriás jogosítványKOMPETENCIA * felelősségvállalás
* önállóság
* együttműködés
* ügyfélközpontúság

Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a oldalon találsz!
  • Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Közlekedési mérnök
    • Építőmérnök

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
    Cégnév: Magyar Közút Nonprofit Zrt.