Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk.

Adat Mérnök

Feladatok

  • Együttműködés különböző csapatokkal és üzleti vezetőkkel a teljes adatelemzési életciklus során ( acquisition, modelling, distribution and reporting)
  • Partneri kapcsolat kialakítása és ápolása a külső és belső ügyfelekkel, műszaki csapatokkal és data architect kollégákkal
  • Egy jól működő rendszer létrehozása és támogatása az alábbi szempontok alapján: átlátható, skálázható és újrahasználható
  • Részvétel a különböző projektekben, termékfejlesztésben és tanulmányok létrehozásában
  • Adatminőség létrehozása, elvárások, eszközök és a folyamatfejlesztés biztosítása
  • Szoros együttműködés az üzleti és technológiai csapatokkal és más partnerekkel a követelmények megértése, az adatok elemzése és fontossági sorrendbe állítása érdekében

Követelmények

  • Legalább Bsc szintű végzettség vagy azzal egyenértékű technológiai területen szerzett tapasztalat
  • Erős érdeklődés az adatok és elemzési terület irány
  • Tapasztalat az ETL folyamatok fejlesztésében, az adatok áttelepítésében, reporting-ban és elemzésben
  • Kiváló problémamegoldási, - hibaelhárítási és elemzési készségek
  • Az adatkezelési eszközök és technológiák, adatbázisok, megjelenítési koncepciók magas szintű ismerete
  • Tapasztalat a PL / SQL szkriptek készítésében
  • Vállalatirányítási rendszerekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Hajlandóság a folyamatos szakmai fejlődésre

Amit kínálunk

  • Megtanulhatja és alkalmazhatja a legkorszerűbb Data Analytics technológiákat
  • Erős szakmai fejlődés az adat analitika területén és más informatikai területeken
  • Számos belső és külső képzési lehetőség
  • Teljesítményvezérelt versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Egészséges munka- és magánélet egyensúly
  • Rugalmas munkakörülmények, otthoni munka lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.