PannonDiák Iskolaszövetkezet

Adat és rendszerfejlesztési gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyógyszertárláncoktól érkező adatok feldolgozása
  • Nagykereskedői adatok, fogyasztói akciók ellenőrzése
  • Riportanyagok, kimutatások készítése
  • Adatbázis betöltések előkészítése
  • Gyógyszertár- és terméklisták vezetése, karbantartása, aktualizálása
  • Üzleti egység tagjai által használt alkalmazások minőségjavításában való segédkezés (termékfelismerő szoftver, BI applikációk) – háttéradatok előkészítése, háttérmunkálatok lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív jogviszonyú hallgató
  • Magas szintű MS Excel (PIVOT táblák, darabhatöbb, szorzatösszeg, fkeres, index és hol van függvények stb.) ismerettel rendelkezik
  • Haladó szintű MS Access ismeret (lekérdezések készítése tervezőrács segítségével) ismerettel rendelkezik
  • Középszintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • Analitikus gondolkodású, monotóniatűrő, proaktív személyiség, aki otthon van a nagy adathalmazok átlátásában
  • Heti minimum 3 nap munkavégzésre, júliusi kezdéssel, hosszú távra

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SQL ismeret
  • BI, CRM rendszerekkel való korábbi tapasztalat
  • Kereskedelmi ismeretek
  • Üzleti látásmód

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkavégzés
  • Valós szakmai feladatok és felelősségi kör
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég speciális üzletágának működésébe
Fizetés: Bruttó 1350 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Bérezés:

1.350 Ft/óra (bruttó)

Munkavégzés helye:

1045 Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet