Az Adecco Group, a világ vezető HR-megoldásokkal foglalkozó cége keres

Active Directory Engineer

munkatársat a IT szolgáltatói szektorban tevékenykedő partnerének.

A munka:

  • Non-standard ügyfél igények teljesítése, megoldása Active Directory területen.
  • Az ügyfél által kért módosítás megtervezése, végrehajtása.
  • Az ügyféligény prezentálása Change Advisory Boardon, a végrehajtani kívánt módosítás bemutatása.
  • Tudásátadás, -megosztás az operációs csoporttal.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel az általa feladott kérés részleteiről.
  • Komplexebb feladatok megoldásához szükséges erőforrások becslése.

Elvárások:

  • Active Directory területen szerzett tapasztalat (AD LDS, AD FS, DNS, DHCP, AADC, AzureAD, NTP)
  • Tapasztalat különböző felhőtechnológiák és virtualizációk kiépítésében és üzemeltetésében (publikus, saját, és hybrid megoldások)
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség.
  • Engineer szintű feladatok ellátása.
  • Hasonló, releváns projektekben szerzett tapasztalat, projekt szemlélet.
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás.
  • Csapatjátékos attitűd.
  • Jó problémamegoldó készség.
  • Rendszerszintű szemléletmód.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha érdekli az állás, kérjük, küldje el önéletrajzát informatikai szakértőnknek, Spiller László Adrián vezető tanácsadónak: laszlo.spiller@adecco.com vagy hívja a +36 30 291 3089 telefonszámot.

Cégnév: ADECCO Kft.