Feladatok

Szarúfázás, lécezés,fóliázás, új tetök és régi tetők helyreálitása 

Elvárások

Megbízhatóság, önálló munkavégzés, 

Előnyt jelent

Biztos munkahely,  téli nyári munkalehetöség.

Amit kínálunk

megfelelő bérezés,
szabad hétvége, stabil fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Vegyes munkákkat válalunk,  új tetők , régi tetők felújítása, 4 éves a cég végig nullás igazolással 

Jelentkezés módja

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: Pintye Miklós EV
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Betonelemgyártó-ács Magyarország

, Németországi telephelyünkre (Bayern) azonnali kezdéssel keresünk szakembereket betonelemgyártó-ács pozícióba csarnoki munkára.   , •         ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Betonelemgyártó-ács Németország

Németországi telephelyünkre (Bayern) keresünk szakembereket betonelemgyártó-ács pozícióban csarnoki munkára. Elvárások • Megfelelő szakmai tapasztalat ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE