Feladatok

  • Cégünknél képzett tanulók gyakorlati oktatása
  • Gyakorlati vizsgára felkészítés
  • A diákok szakszerű és biztonságos munkavégzésének irányítása és felügyelete
  • A tanulók teljesítményének értékelése
  • Oktatás anyagigényének felmérése, igény leadása, portfólió feladatok kiírása, készítésének irányítása, támogatása, követése
  • A képzés adminisztrációjának pontos vezetése: jelenlét, haladási napló, portfóliók, érdemjegyek, vizsgák

Elvárások

  • Ács, tetőfedő vagy kapcsolódó szakirányú végzettség
  • Magas tudásszint tetők kivitelezéséhez
  • 5-10 év szakirányú gyakorlat
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Türelem, tudd átadni a tudásodat, adott szakanyag alapján
  • Megbízhatóság
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Rajz, és számolási képesség

Előnyt jelent

  • Szakképzettség, ácsmester végzettség,
  • gépi/kézi szerszámok rutinos használata
  • precizitás, figyelem és türelem
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • Munkábajárási támogatás / csoportos bejárás céges autóval
  • szálláslehetőség
  • Tervezői és CNC háttér

Céginformáció

A BAYER cégcsoport többségében magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!

Cégnév: BAYER CONSTRUCT Zrt.