Cégünk 1998 óta végez építőipari tevékenységet itthon és Németországban.

Németországi telephelyünkre keresünk munkatársakat.

Ács - Kőműves

Elvárások

  • Több éves szakmai tapasztalat.
  • Szakiskola / szakmunkás képző.

Előnyök

  • Német nyelvtudás.
  • Jogosítvány, gépkocsi.

Amit kínálunk

  • Munkavégzés: munkaidő-keret.
  • Nettó bér: 10 €
  • Lakhatási lehetőséget biztosítunk.
  • Az első kiutazás ingyenes.

Munkavégzés helye

Németország

A Jelentkezem az állásra gombra kattintással. Telefonszám: +36 70 415-3443

Cégnév: TALI-IMMO Kft.
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Kőműves Komárom-Esztergom megye

Kőműves Munkaköri leírás: Épületeket és épületrészeket létesítése, épületek, építmények alapozási, falazási, zsaluzási, vasszerelési, betonozási, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Ács Heves megye

A generál kivitelezéssel foglalkozó Steam Building Kft. keresi megbízható, csapatban dolgozni tudó, munkájára igényes Ács munkatársát hosszú ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Ács Németország

Budapesti cégünk keres tapasztalt  Ács munkatársakat NÉMETORSZÁGI építkezéseinkre. Elvárások Több éves szakmai tapasztalat Amit kínálunk Szállást ... »