Ács állás – Svájc, 7535 Valchava

Feladatok

  • Tetőszerkezet, gerendák előkészítése, és összeszerelése
  • Előre gyártott faszerkezetek beépítése
  • Ács szerszámok magabiztos használata (láncfűrész, fúrógép, körfűrész, szalagfűrész, réselő, popszegecselő, tűzőgép)

Elvárások

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat ácsként
  • Saját autó munkába járáshoz előny
  • Ács végzettség
  • Svájci munkatapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Svájci munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 31 svájci frank / munkaóra + nettó 17 svájci frank/munkanap (kiegészítő pénz)
  • Svájci munkavállaló által szervezett szállás (munkavállaló által fizetett)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Leírás

  • Munkavégzés helye: Svájc, 7535 Valchava
  • Munkakezdés: azonnalMegbízónk egy kiemelt svájci partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással: Ács

Munkavégzés helye

Svájc, Valchava

Cégnév: Karrier Job