Miskolc a te helyed
BECK AND PARTNERS Kft.
A Vasútvill nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték és alállomás építéssel, foglalkozó vasúti társaság.
Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelybe, munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Acélüzem vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártási folyamatok, szervezése, irányítása, ellenőrzése. A csoportvezetők munkáljanak irányítása, és ellenőrzése
  • A műhely ütemtervben meghatározott gyártások gyártási határidőre elkészítése a költséghatékonyság és a minőségi követelményeket szem előtt tartva
  • Anyagigények összeállítása, műhely teljes létszámának munkaszervezése
  • A kész gyártmányok felületvédelmének és szállításának szervezése
  • Hegesztőüzemi tanúsítványhoz kapcsolódó vizsgálatok elvégzésében való közreműködés
  • Ajánlatadások során kalkulációk készítése
  • Az üzemi rend biztosítása, a munkafegyelem- és biztonság fenntartása gyártásra vonatkozó előírások és technológiák betartása/betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakmai végzettség
  • Szakmai területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logikus gondolkodásmód, mindemellett nyitott, megbízható, kreatív személyiség, precíz
  • Jó szervezőképesség, kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Amit mi kínálunk:
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség, kiváló munkahelyi légkör
  • Magas színvonalú-, sokrétű-, érdekes munka, szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Egyéb juttatások:
  • Mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Roncsolásmentes szemrevételezéses és folyadékbehatolásos anyagvizsgáló végzettség
  • Nemzetközi hegesztő specialista végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: budapesti központ, X. kerület
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.