Feladatok

A gyártás különböző folyamataihoz keresünk lakatos munkavállalót, aki szakmai tapasztalatától függően a következő gyártási feladatok valamelyikére számíthat a munkavégzése során:
  • Méretre vágott alkatrészekből, műszaki rajz alapján és/vagy méretezés alapján, különböző méretű markolókanalak, és egyéb szerelékek összeállítása, majd az összeállítást követően a munkadarab átadása hegesztésre.
  • A hegesztett késztermék végső beállítása

Elvárások

Megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent

Műszaki rajz olvasása
Nagyobb fémszerkezetek összeállításában szerzett tapasztalat
Darukezelői bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend (7:00-15:30)
  • Szabad hétvége,
  • Megfelelő bérezés,
  • Munkába járási támogatás: gépkocsi esetén 25 Ft/km; tömegközlekedés esetén: 86%
  • Cafeteria juttatás
  • Jelenléti bónusz
  • Munkaruha biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

  • A szolnoki székhelyű Szolmet Fémszerkezetgyártó és Vállalkozási Kft. klasszikus földmunkák elvégzéséhez szükséges markolókanalak, és egyéb szerelékek gyártásával foglalkozik. Fontos számunkra a megbízható munkaerő, aki hosszú távon járul hozzá cégünk folyamatos fejlődéséhez.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: SZOLMET Kft.