Acélszerkezet szerelő

Leírás

Építőiparban vezető helyet betöltő partnercégünk számára keresünk Acélszerkezet szerelő munkatársakat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Lakatos szerkezetek rajz szerinti összeállítása, összeszerelése
  • Fémlemezek vágása és átalakítás céljára történő elkészítése
  • Acél- és fémszerkezetek előgyártása az ehhez kapcsolódó elő-és utómunkálatok elvégzése
  • A munkadarab méreteinek mérőeszközök segítségével történő ellenőrzése
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség, önállóság

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye

Miskolc

Cégnév: Trenkwalder Kft