Konstrukt360 Kft.

Cégünk 12 éve foglalkozik építőipari tevékenységekkel, melyeken egyedi és speciális igényeknek teszünk eleget. A munkáink változatosak és kihívásokkal telik, amelynek TE is részese lehetsz.

Munkatársat keresünk

Acélszerkezet szerelő

pozícióba.

A munkavégzés helye: Veszprém – Veszprémi Állatkert

Főbb feladatok, munkák:

Acélszerkezetszerelő munkatársat keresünk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Emlőgépkezelői jogosítvány, acélszerkezetszerelői tapasztalat.
  • Nyelvtudás NEM szükséges.
  • A cég fix munkát tud kínálni 2 hónapra.

A munka összegzése:

  • 2 hónapos egyszeri munkáról van szó
  • dátum: 2022 december – 2023 január
  • helyszín: Veszprémi Állatkert
  • fizetés: 30.000Ft/nap/fő
  • emelőgépkezelői jogosítvány KIKÖTÉS a munka elvégzéséhez
  • acélszerkezetszerelői tapasztalat szintén KIKÖTÉS
  • munkavállalók száma: 2 fő (pontosan 2 munkavállalóra van szükségünk)
  • szükség esetén a szállást biztosítjuk a munkavállalóknak
  • a szerszámokat is biztosítjuk a helyszínen
  • útiköltség támogatás: 50Ft/km
  • munkavégzés: hétfőtől-péntekig napi bruttó 10 óra

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a magyar nyelvű fényképés önéletrajzát.

Cégnév: Konstrukt360 Kft.