Német tulajdonú cég óbudai telephelyére keres 3 műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel

Acélszerkezet lakatos

munkatársakat

Feladatok:

  • Acélcső elemek előkészítése, vágása, szerelése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér (műszakpótlék, túlórapótlék)
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség (állandó bejelentett munkaviszony)
  • Rendezett munkakörülmények
  • Vidéki munkavállaló esetén szállás megoldott
  • Fejlődési lehetőség

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Szorgalom

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Acélszerkezet szerelés, lakatos tapasztalat
  • Műszaki alapképzettség

Fényképes önéletrajzzal e-mail címen a pozíció megjelölésével!

Cégnév: Isoplus Távhővezetékgyártó Kft.