FK-RASZTER Építő Zrt.

3533 Miskolc, Felsőszinva u. 73.

25 éve működő magyar tulajdonú építőipari fővállalkozó és generálkivitelező vállalat keres munkatársat

az alábbi munkakörben

Acélszerkezet gyártó Üzemvezető

miskolci főmérnökségre

Feladatok:

  • az acélszerkezet gyártó üzem munkájának irányítása
  • a gyártáshoz szükséges anyagok beszerzése
  • gyártmányok ellenőrzése
  • a gyártmányok festésének, tüzihorganyzásának intézése
  • az elkészült termékek kiszállításának megszervezése

Elvárások:

  • közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • szakmai gyakorlat
  • számítógép erős felhasználói ismerete

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bérezés
  • stabil, hosszútávú vállalati háttér
  • hosszútávú fejlődési és előrelépési lehetőség
  • folyamatos továbbképzés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: FK RASZTER ÉPÍTÕ ZRt.