Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk, a FrieslandCampina Kft. a világ hatodik legnagyobb tejipari cége. Olyan termékeket állít elő és értékesít, mint a tej alapú italok, sajtok és desszertek.

Accounts Payable gyakornok

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése
  • A pénzügyi osztály munkájának támogatása
  • A könyvelési folyamatok folyamatos vezetése és rendszerezése
  • Adminisztratív feladatokban való segítségnyújtás

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Heti minimum 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1259 Ft-os órabér
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Vadonatúj iroda, szórakoztató egységgel (csocsó, Xbox)
  • Túró Rudi automata, heti termékkóstolás
  • Vidám környezet a különböző kultúrákból érkezett kollégákkal

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • Pénzügyi területen folytatott tanulmányok
  • Az SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet