Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Multinacionális vállalati tapasztalat és az amerikai GAAP könyvelési ismeretek
- A helyi F&A számviteli csapat munkájának felügyelete
- A helyi F&A számviteli csapat (2FTE) munkájának felügyelete
- Együttműködés külső adótanácsadókkal, könyvvizsgálókkal és adóhatóságokkal
- Kommunikáció a bankpartnerrel minden bankkal kapcsolatos kérdésben (betét, garancia stb.)
- Vegyen részt bármely pénzügyi vagy üzleti projektben, amely pénzügyi tanácsadást igényel
- Jelentés a pénzügyi felügyelőnek

- Együttműködés minden részleggel, különböző témákban

Végzettség:
Felsőfokú végzettség (Közgazdász, okleveles könyvelői végzettség)

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3 éves vezető könyvelői tapasztalat

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Angol nyelvtudás
- Számviteli és adózási ismeretek
- Szervezett személyiség, jó kommunikációs és tanácsadói képességekkel
- Problémamegoldó képességgel rendelkezik

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
A világ egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb globális szállítmányozási és logisztikai vállalata.

Cégnév: T-HR Kft.