Hilton Garden Inn Budapest City Center

Accounting Specialist

Te vagy a mi emberünk, ha nyitott, optimista vagy, szereted a munkádat, szeretsz csapatban dolgozni és készen állsz magad szakmailag is továbbképezni!
Segítenéd a pénzügyi vezetőt a számviteli folyamatok kezelésében a szállodában és főbb feladatod a kintlévőségekre és az általános pénztári feladatokra összpontosul.

Főbb feladatok, munkák:

  • A kintlévőségek kezelése
  • A készpénzbevételek és tranzakciók nyilvántartása, valamint az általános pénztárosi jelentés elkészítése
  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Részlegekkel való együttműködés
  • hóvégi pénzügyi zárás előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számítógépes ismeretek, jó MS Excel ismeretekkel
  • Jó időgazdálkodási és szervezőkészség
  • Magas szintű odafigyelés a részletekre és a pontosságra
  • angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénztárkezelő és/vagy valutapénztárosi végzettség előny
  • OnQ ismeretek előny

Amit kínálunk:

  • Kamatoztathatod tudásodat
  • Lehetőséged lesz fejlődni, tanulni ingyenes képzéseinken
  • Karriert építhetsz nálunk
  • Hosszú távú, stabil munkahely vagyunk
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, a város szívében vagyunk
  • A világ Hiltonjaiban óriási kedvezményeket kapsz
  • Csapatépítő tréningeken vehetsz részt
  • Napi étkezéseidet biztosítjuk
  • Versenyképes fizetés
  • Pontos, hivatalos bejelentés
  • Hónap végi kifizetés
  • Cafeteria
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
Cégnév: Hilton Garden Inn Budapest City Center