Volta Energy Solutions Hungary Kft.

Accounting Manager

Volta Energy Solutions Kft. zöldmezős beruházás keretében, 2019-ben nyitotta meg első magyarországi gyáregységét. Vállalatunk rézfólia gyártással foglalkozik, melyet elektromos autók akkumulátorába szerelnek be. A vállalat folyamatosan fejlődik és bővül.
Olyan kollégát keresünk, aki önálló munkavégzésével támogatja a Könyvelői csapatot és, aki felelős a cég vezető számviteli részéért, a társaság pénzügyi kimutatásainak kezeléséért, az SAP könyvelés monitorozásáért, és az általános/költségszámítás elemzéséért a csapattagok közreműködésével.

Feladatok:

  • A havi pénzügyi kimutatások jelentése a HQ-nak (Solus Advanced Materials Co.,Ltd, South Korea)
  • Az SAP könyvelések nyomon követése - megfelelő főkönyvön, bizonyítékokkal
  • Vállalatközi tranzakciók beszerzése anyavállalattal és más leányvállalatokkal. (Csoportunk leányvállalatai Dél -Koreában és Luxemburgban találhatók.)
  • Az SAP vagyonkezelése (a fizikai ellenőrzés a termelésre és a létesítménykezelésre vonatkozik)
  • Az egyes főkönyvi számlák áttekintése a T/B-ben (próbaegyenleg) a havi zárási folyamat során
  • Adóütemezés és jelentéstétel (adótanácsadókkal támogatva)
  • Nyilatkozattétel a NAV felé
  • Vállalati statisztikák áttekintése (intrastat)
  • Negyedéves report TB felé
  • Féléves és éves könyvvizsgálatra való felkészülés
  • Számviteli szabály és irányelv felállítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Üzleti adminisztráció vagy Könyvelési területen)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és jó kommunikációs képesség
  • Minimum 10 év releváns tapasztalat könyvelési területen
  • Erős Excel tudás
  • IFRS felhasználói szintű ismerete

Mindezért cserébe kínálunk:

  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és éves bónuszt
  • Bejárás támogatást
  • Jó hangulatú csapatot
  • 21. századi, nemzetközi környezetet
  • Növekvő cég állandó lehetőségeit és kihívásait
  • Hibrid munkavégzést (1. lehetőség: 4 nap Környe /1 nap Home Office, 2. lehetőség: 2 nap Környe /2 nap budapesti iroda / 1 nap Home Office)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Számviteli munkatárs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Volta Energy Solutions Hungary Kft.