Az Euronet Services Kft. az egyik legmegbízhatóbb elektronikus pénzügyi szolgáltató nagyvállalatává nőtte ki magát. Világméretű befolyásra tett szert: jelenleg több mint 2500 ATM bankautomatát üzemeltet számos európai országban, valamint az Egyesült Államokban. Jelenleg a toborzási feladatok támogatására keresnek gyakornokot hosszú távú fejlődési lehetőséggel!

Feladatok:

  • Európai országokból érkező számlák feldolgozása
  • Kommunikáció és kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • A csapat könyvelési tevékenységeinek támogatása
  • Megrendelések kezelése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Pénzügyi-számviteli területen folytatott tanulmányok
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti 32-40 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális környezet
  • Barátságos csapat
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Home Office lehetőség

Jelentkezés Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet