WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnerünk különböző technológiák és szolgáltatások vezető nemzetközi szállítója. A cégcsoport négy üzleti területen végzi tevékenységét, ezek a mobilitási megoldások, az ipari technika, a fogyasztási cikkek, valamint az energia- és épülettechnika.

Accountant trainee - Budapest, X. kerület (ZW-4494)

Feladatok:

  • Számviteli osztály napi szintű munkájának támogatása
  • Beérkező számlák kezelése és iktatása
  • Fizetési értesítésk kezelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a partnerekkel

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Heti min. 30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni
  • Rugalmas, egyetemhez illeszthető munkaidő
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet