Feladatok:

  • számviteli bizonylatok és gazdasági események feldolgozása
  • számviteli zárási folyamatokban való aktív részvétel
  • tranzakciók figyelemmel követése, zárása
  • felmerülő problémák nyomon követése, megoldása
  • jelentések készítése a felettes számára az aktuális folyamatokról
  • elemzések készítése
  • számviteli csoportokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • középszinten beszélsz angolul VAGY angolul és franciául, valamint az írásbeli kommunikáció sem jelent nehézséget
  • érettségi bizonyítvánnyal vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • könnyen kezeled a könyvelési rendszereket és a Windows és Microsoft Office alkalmazásokat
  • előnyt jelent, amennyiben legalább fél éves munkatapasztalattal rendelkezel vagy pénzügyi területen szerzett végzettséggel

Amit kínálunk:

  • Egzisztenciális fejlődési lehetőséget egy világhírű nemzetközi cégnél
  • Kiváló juttatási csomagot
  • Kedvezményes repülőjegyet
  • Barátságos családias környezetet
  • Szakmailag felkészült csapatot
  • Francia nyelvi pótlékot
  • Home office lehetőséget
  • Rezsitámogatást

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Szabó-Váradi Anna