A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. Finomítás Karbantartás Account Management szervezete a következő pozícióra keres új munkatársat:

ACCOUNT TEAM VEZETŐ - GÉPÉSZMÉRNÖK

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Fő felelősségek és feladatok:

  • Megvizsgálja a megrendelések műszaki tartalmát, elbírálja, hogy műszaki tervezésre átadható- e, valamint ellenőrzi a rendelés paramétereinek helyességét. Megfelelőség esetén feladata a munkaszám átvétele.
  • Képviseli a Petrolszolgot a műszaki koordinációs megbeszéléseken.
  • Megvizsgálja és elbírálja az Petrolszolg Kft. árajánlat megfelelőségét a véglegesített műszaki terv és a Vevő karbantartási igénye alapján. Felelős annak a Vevő felé történő kiküldéséért.
  • Kezeli a tervezett és tényleges műszaki tartalomból adódó eltéréseket,. A többlet erőforrás igényekkel együttet egyezteti a felelős szervezetekkel. Megvizsgálja és elbírálja a Petrolszolg Kft. árkalkuláció megfelelőségét, valamint előterjeszti elfogadásra a Vevő felé.
  • Ütemtörő munkák esetén delegálja a feladatota megfelelő tervezőnek, aktívan részt vesz annak sikeres lebonyolításában.
  • A műszaki tartalom és az üzem rendelkezésre állása szempontjából kritikus karbantartási munkák esetén részt vesz a helyszíni koordinációban.

Csatlakozz Hozzánk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel műszaki területen (gépészmérnök)
  • Minimum 5 év szakirányú tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szintű PC ismerettel rendelkezel (MS Office, SAP)
  • Csapatjátékos vagy
  • Megbízható, pontos munkavégzés jellemez
  • Vevői fókusszal rendelkezel
  • Komplex logikai és analitikai képességgel rendelkezel
  • Koncepcionális gondolkodás és önálló probléma megoldás jellemez
  • Hatékonyan kommunikálsz szervezeten belül és kívül egyaránt
  • Van autóvezetői engedélyed, és vezetési tapasztalatod (B kategória)
  • Rendelkezel hatósági vizsgával (tűzvédelmi, biztonságtechnikai)

Előnyt jelent:

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Olajipari szakmai ismeretek
  • Vezetői tapasztalat
  • Technológiai utasítások, technológiai rendszerek, folyamatok ismerete
  • Munkavégzéshez szükséges jogszabályi és gazdasági ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Munkábajárás támogatása
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Inspiratív légkör
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Mint az feltehetően Ön előtt is ismert a munkahelyek koronavírus elleni védelméről szóló 598/2021. (X. 28.) Korm. rendelet a munkáltatók részére lehetővé tette hogy a munkavégzés feltételeként előírják a SARS-CoV-2 koronavírus elleni védőoltás felvételét a foglalkoztatottak számára, ha ezt szükségesnek látják az ott dolgozók biztonsága érdekében, valamint megteremtette annak lehetőségét, hogy a munkáltató kezelje a foglalkoztatottnak a védettségi igazolványban/dokumentumokban szereplő, a védőoltás felvételére, valamint esetlegesen a védőoltás felvételének szakvéleménnyel alátámasztott ellenjavalltságára vonatkozó adatokat.

Vállalatunk a védettség regisztrációja érdekében egy applikációt működtet, melybe a kollégák védettségük tényét (amennyiben az határidőhöz kötött, úgy ezt a határidőt) vagy az oltás orvosi ellenjavallatának tényét rögzítik. Munkatársaink számára a regisztráció kötelező.

Tájékoztatjuk, hogy vállalatunk a munkavégzés feltételeként határozta meg a védettség meglétét.

Cégnév: Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.