A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Account services specialist /Budapest/

Főbb feladatok

  • A KKV és vállalati értékesítési terület támogató munkája, teljes portfólió kezelés az ügyfélakvizíciót követően
  • Ügyfelek kiszolgálása során a banki szolgáltatás biztosításáról szóló szerződéskötés felügyelete
  • Számlanyitással, betétlekötésekkel, ügyfelek számlatranzakcióival kapcsolatos ügyintézés elvégzése
  • Egyéb, az ügyfelek kiszolgálásával kapcsolatos adminisztratív, ügyintézői feladatok ellátása, illetve a meglévő ügyfélállomány kezelése a társosztályokkal együttműködésben
  • Az ügyfelek problémáinak megoldásában közreműködés a bank megfelelő szervezeti egységeivel
  • Jogszabályi és belső szabályozásoknak való megfelelés támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Minimum 1-3 év banki környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Magabiztos, kommunikációképes angolnyelv-tudás (írásban és szóban)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Rugalmas személyiség, csapatjátékos, ügyfélorientált hozzáállás
  • Terhelhetőség, párhuzamos feladatok priorizálásának képessége
  • Megbízható, precíz és pontos munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Banküzem és kapcsolódó jogi ismeretek, pénzügyi ismeretek, általános gazdasági ismerete
  • Tárgyalóképes orosznyelv-tudás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Cégnév: Sberbank Magyarország Zrt.