www.client-connect-media.hu

Account - projektmenedzser

Dinamikusan fejlődő full-service reklámügynökségünk

 munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Téged keresünk, amennyiben:

  • önálló és profi szervező vagy a teljes körű Ügyfél-projektmenedzsmentben, online és offline média területen
  • min. 2 éves szakirányú aktív tapasztalat és sikered
  • képes vagy a hazai multik és nagyvállalatok marketingvezetőivel közvetlen kapcsolatot ki- és felépíteni, illetve jó pozíciót érsz el a megfelelő döntéshozónál
  • kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Dinamikus, de egyben rendszerszemléletű és precíz beállítottságú vagy
  • legalább középfokú iskolai végzettségű vagy (felsőfokú végzettség előny)
  • rugalmasság, teljesítmény- és ügyfél orientáltság
  • precíz, pontos munkavégzés jellemző Rád
  • naprakész vagy táblázatkezelés, szövegszerkesztés terén (Word, Excel, Power Point)
  • szorgalmas vagy és motivált

Feladataid lesznek:

  • komplex média kampányok menedzselése és nyomon követése
  • marketingstratégia – online és offline - tervezése, végrehajtása és monitorozása
  • Értékesítési folyamatok optimalizálása
  • projektjeink teljes körű menedzselése
  • projektmegbeszélések, státuszmeetingek, értékelő prezentációk előkészítése és önálló lebonyolítása
  • projektdokumentáció naprakészen tartása és riportok készítése
  • meglévő és leendő Ügyfelekkel (B2B és B2C) való napi kapcsolattartás, kapcsolatépítés, partnerkezelés és problémamegoldás

Ezért válassz minket:

  • magas minőségi munkádért cserébe nagy értékű juttatási csomagot biztosítunk
  • profi, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz, ahol még többet kihozhatsz magadból a szakmában
  • segítőkész kollégák vesznek majd körbe
  • szakmai tanfolyamokon és csapatépítő programokon tudsz részt venni
  • szerteágazó ügyfélportfólión dolgozhatsz
  • támogató és barátságos környezetben dolgozhatsz budai LOFT stílusú irodánkban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület, Hamzsabégi út 37.

Jelentkezni lehet fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ AZ ÁLLÁSRA:

2021 október 13.

Cégnév: CLIENT CONNECT MÉDIA KFT.