Account Manager / Ügyvezető asszisztens

Reklámügynökségünk erősítése céljából azonnali kezdéssel keresünk Account Managert / Ügyvezető asszisztenst teljes munkaidőben.

Téged várunk, ha:

  • 5 éves ügynökségi tapasztalattal rendelkezel
  • kiváló kapcsolatteremtő képességed van, remekül érvelsz
  • könnyen felveszed a ritmust és képes vagy gyorsan és folyamatosan fejlődni
  • a magyar nyelv mellett jól kommunikálsz németül vagy angolul (írásban és szóban)
  • munkádat felelősségteljesen végzed

Leendő feladataid:

  • kapcsolattartás az ügyfél és saját csapat között
  • project menedzsment
  • prezentációk készítése és megtartása, tenderek írása
  • árajánlatok készítése
  • új partnerek megkeresése
  • iroda működésének biztosítása
  • üzleti levelek fordítása angol/német/magyar nyelven
  • menedzser professzionális támogatása

Amit kínálunk:

  • változatos, innovatív és inspiráló feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • nyitottság, lapos struktúra és rövid döntési folyamatok
  • fiatal, szimpatikus és motivált csapat
  • díjmentesen az irodában: víz, kávé és tea
  • nagyon jó tömegközlekedési elérhetőség (a Dózsa György úti Metróállomás gyalog 3 perc)
  • home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Angyalföldi Út 5/b

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Herz Kreáció Kft.