ACCOUNT MANAGER / PROJEKTMENEDZSER

Több mint 20 éve működő, állandó ügyfélkörrel, in-house stratégiai divízióval rendelkező kreatív ügynökség keres projektmenedzsert!

Legfontosabb ügyfeleink: lakás-, iroda-, és bevásárlóközpont fejlesztő cégek, szupermarket lánc, borászatok, kozmetikai, édesipari és háztartás-vegyipari cégek.

Ha szeretnél egy jó csapatban, izgalmas márkákon és projekteken dolgozni, jelentkezz hozzánk, küldj nekünk egy rövid e-mailt és mellékelj egy CV-t!

FELADATOK:

  • Account executive munkájának napi támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Szoros együttműködés a designer csapattal
  • Részvétel a kreatív fejlesztési folyamtokban
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív és koordinációs feladatok ellátása
  • Projektek megvalósulásának követése és beszámolók készítése
  • Árajánlatok és szerződések készítése, adminisztrálása

ELVÁRÁSOK:

  • Hasonló munkakörben szerzett  2-5 év munkatapasztalat
  • Ügyfélközpontúság és pozitív attitűd
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Tárgyalástechnikai ismeretek, prezentációs készség
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás/ Középfokú Angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek

ELŐNY:

  • Kreatív ügynökségnél szerzett munkatapasztalat

AMIT AJÁNLUNK:

  • biztonságos, stabil munkahelyi háttér
  • kiemelkedő szakmai háttér és fiatalos, dinamikus csapat
  • intellektuális kihívás, nagyívű, izgalmas projektek
  • versenyképes juttatás
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BRAND ART Arculat és Kommunikáció Tervező és Design Stúdió Korlátolt Felelősségű Társaság