Ha van már minimum 3 év reklámügynökségi tapasztalatod és nem okoz gondot, hogy egyszerre több párhuzamos projekten dolgozz, jól kommunikálsz és írsz magyarul és angolul, akkor téged keresünk!

Account manager/ Projekt manager

Feladatok

  • ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • kampány ajánlatok készítése
  • kommunikációs projektek menedzselése az ötlettől a megvalósításig
  • rendezvényszervezés

Elvárások

  • account manageri / projekt manageri tapasztalat
  • rendezvényszervezői tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • talpraesettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó megjelenés
  • előny, ha nem áll tőled távol a social media

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.

Cégnév: Akció Reklámügynökség Kft