Partnerünk több, mint 40 éves múltra visszatekintő nemzetközi vállalat. Ipari berendezések szállítója és szolgáltatója lévén költséghatékony, gyors, környezet- és egészségbarát, nyugodt munkavégzést biztosítanak ügyfeleiknek.

Értékesítési csapatuk bővülése és átalakulása nyomán keresünk ACCOUNT MANAGER kollégát ORSZÁGOS régióra.

Account Manager - Országos régióra

Feladatok

  • Meglévő partnerekkel való személyes kapcsolattartás - országos szinten
  • Ügyfélkapcsolatok elégedettségének biztosítása
  • Üzletfejlesztés, piaci potenciál kiaknázása
  • Modern technológiák biztosítása a belső folyamatokban
  • Ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződéskötések folyamatainak menedzselése, szerződések újrakötése, cross-selling és upselling
  • Szoros együttműködés a közvetlen vezetővel és más társosztályokkal
  • A felelősségi körébe tartozó összes meglévő partner és csatorna kezelése, az értékesítési célok elérésének biztosítása a vállalati stratégiával összhangban

Követelmények

  • Min. 2-3 éves B2B környezetben szerzett tapasztalat - ügyfélkapcsolatok ápolásában, ügyfél elégedettség biztosításában, probléma kezelésében
  • Szakmai tapasztalat ipari környezetben, szolgáltatási szektor ismerete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Előny: angol nyelvtudás
  • Előny: lakhely ezen régión belül: Siófok - Biatorbágy - Dunakeszi - Hatvan - Kecskemét - Dunaföldvár
  • (innen optimális a látogatás)
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló prezentációs és kommunikációs készség
  • Önállóság, kreativitás
  • Pozitív látásmód, nyitottság
  • Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jól értékesíthető szolgáltatás
  • Gépjármű, eszközök
  • Hosszú távú szakmai perspektíva
  • Családias, professzionális cég és környezet
  • Minőségi szolgáltatások, erős piaci jelenlét
  • Folyamatos új technológiák, fejlesztések a cégen és szolgáltatás-portfólión belül

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Cégnév: Randstad Hungary Kft.