Délbudai flexonyomdánkba új Munkatársat keresünk!

Pozíció:                                Account Manager (Gyártmánygazda)

Munkakör célja:              Meglévő megrendelőkkel való kapcsolattartás, gördülékeny kiszolgálásuk

Feladatai;

  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, ügyfélszolgálat jellegű tevékenység
  • megrendelések érkeztetése, értelmezése, adminisztrálása, a munkák és kiegészítő információi rögzítése ERP-ben,
  • árkalkulációk aktualizálása

Elvárások;

  • Nyomdai alapismeretek (min. középfokú végzettség)
  • erős PC (Office) ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Önálló, precíz és pontos munkavégzés

Pozíció elnyeréséhez előny;

  • angol nyelvismeret
  • B kat. jogosítvány
  • felsőfokú nyomdaipari végzettség, flexo technológia ismerete
  • 3-5 év hasonló munkakörben, gyártási területen szerzett tapasztalat
  • ERP rendszerek ismerete

Amit kínálunk;

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • szakmai mentorálás, tréningek
  • barátságos munkahelyi légkör

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • Csak küldj egy e-mailt az allas@rotograph.hu címre
  • Írd meg, hogy miért keltettük fel az érdeklődésedet, milyen anyagi elvárásaid vannak?
  • Csatolj egy szakmai önéletrajzot, és elérhetőségeidet.
Cégnév: Rotograph Kft.
Kapcsolattartó: Elek Tibor