A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Account Manager - Budapest

Elvárások:

  • Gazdasági és/vagy egészségügyi minimum középfokú végzettség,
  • Értékesítési és termékismertetői tapasztalat,
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Nagyfokú precizitás jellemzi,
  • Munkája alapvető részének tekinti a hideghívásokat,
  • Dinamikus személyiség,
  • Eredményorientált, a tervszámok teljesítését alapfeladatának tekinti,
  • Proaktívan keresi az új ügyfeleket,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési rutinnal rendelkezik,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office).

Főbb feladatok:

  • A Medicover Orvosdiagnosztikai Laboratóriumának képviselete, szolgáltatásainak népszerűsítése,
  • Új üzleti lehetőségek feltárása, új ügyfelek akvirálása,
  • Hideghívások generálása, személyes tárgyalások egyeztetése, lebonyolítása, utánkövetés,
  • Piac és versenytársak figyelése-, elemzése,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Szoros együttműködés a vállalat társosztályaival,
  • Napi, heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése.

Előnyként értékeljük:

  • Orvosdiagnosztikai laboratóriumi vizsgálatokban szerzett jártasságot,
  • Egészségügyi szolgáltatások értékesítésében szerzett 1-2 éves tapasztalatot,
  • Főiskolai/egyetemi végzettséget,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást.

Mi várja az új kollégát:

  • Önállóság, felelősségteljes munkakör Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál,
  • Kihívásokkal teli szakmai munka és fejlődési lehetőség,
  • Egy nagyon jó, összetartó csapat,
  • Támogató vezetőség,
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop,
  • Medicover egészségbiztosítási csomag.

Munkavégzés helye:

Budapest / országos (budapesti telephellyel és indulással)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.