Az egyik legolvasottabb szakmai portál, a HR Portál (hrportal.hu) értékesítő munkatársat keres Account Manager pozícióba.

Feladatok:

  •     Főleg online, részben offline humánerőforrás-szakmai médiafelületek (HRportal.hu, hrblog.hu, hrclub.hu, hrkatalogus.hu) értékesítése elsősorban humánerőforrás-szolgáltató cégek felé.
  •     A meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás mellett új ügyfelek megszerzése és megtartása.
  •     Telefonos, online kommunikációs csatornák mellett személyes megbeszéléseken való részvétel, ajánlatok készítése, szerződéskötés, utókövetés.
  •     Együtműködés az értékesítő és szerkesztő kollégákkal.

Elvárások:

  •     Jó kommunikációs- és kapcsolatépítő képesség,
  •     Magas fokú motiváltság, proaktivitás,
  •     Értékesítésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  •     Felsőfokú végzettség.

Előny, de nem elvárás:

  •     Online médiafelületek (bannerek, linkek, kiemelések, hírlevelek, szponzorációk) értékesítésében vagy online marketing területen szerzett tapasztalat,
  •     HR-piacon szerzett értékesítői tapasztalat (munkaerő-közvetítőnél, tréningcégnél, egyéb szolgáltatónál)

Amit kínálunk:

  •     Folyamatos szakmai fejlődést.
  •     Fiatalos, de jól képzett és tapasztalt néhány fős csapatot.
  •     Az új ügyfélszerzési feladatok mellett már meglévő ügyfélállományt.
  •     A fix bér mellett korrekt, a cég és az egyén teljesítményétől is függő mozgóbért.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát, kérjük, az andras.markovics@hrportal.hu e-mail címre küldje.