Miskolc a te helyed

Munkatársat keresünk

Account manager

pozícióba.

Cégcsoportunk az Euro-Profil Kft. 1984-ben alakult, a hazai irodatechnika és IT megoldások egyik piacvezetője. Az Euro-Profil csoport irodatechnikai eszközök kis és nagykereskedelme és szervize mellett az IT innovációs megoldások szállítója is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Potenciális, új ügyfelek felkutatása IT outsource területen
  • Szakmai tárgyalások lebonyolítása
  • Szükségletek, igények szakmai paraméterezése, ajánlatadás
  • Megrendelések kezelése, szerződéskötés
  • Projectek támogatása, nyomonkövetése
  • Kiemelkedő szintű kapcsolattartás
  • Értékesítési kampányokban való aktív részvétel
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Új megoldások népszerűsítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Informatikai szoftver vagy üzemeltetés területen szerzett, legalább 3 éves releváns értékesítői tapasztalat
  • IT piac ismerete (gyártók, disztribútorok, konkurenciák)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Célorientált, proaktív személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Aktív, ügyfélorientált hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Megoldásközpontú gondolkodásmód
  • MS Office ismeretek és alkalmazásuk (Excel/ Word / PPT)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Nagyvállalati kapcsolatrendszer
  • Rendszerszemléletű, innovatív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil munkahely
  • dinamikus, összetartó csapat
  • támogató vezetőség
  • határozatlan idejű szerződés
  • Céges autó, notebook, mobiltelefon, mobilnet
  • Home Office lehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager

A fényképes önéletrajzokat csak a fizetési igény megjelölésével tudjuk figyelembe venni.

Cégnév: EURO-PROFIL RENDSZERHÁZ Kft.