Gtechniq Magyarország – Gál és Társa Kft.

Account Manager

A Gtechniq 2001 óta van jelen az autókozmetikai termékek nemzetközi piacán és jelenleg a profi felhasználók körében világszerte az egyik legelismertebb márka. A cég központja és a gyártás is Angliában található. Magyarországon és a környező országokban 2020-tól vált elérhetővé a termékkínálat, miután cégünk kizárólagos forgalmazói jogot kapott mint gyártói képviselet. Jelenleg a Magyarországon történő értékesítésére keresünk teljes munkaidős kollégát.

Feladatok:

  • Új ügyfelek szerzése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Termékekkel kapcsolatos tanácsadás
  • Ütemezett ügyféllátogatások országosan
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése

Elvárások:

  • Értékesítői attitűd
  • min. 1-2 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, talpraesett személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Autós termékek vagy autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Autóápolási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes juttatás + bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Fényképes önéletrajzát, nettó bérigény megjelölésével várjuk.

Cégnév: Gtechniq Magyarország – Gál és Társa Kft.