MENTON Jobs Kft.

Account manager

Higiéniai termékekkel és szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk Account Managert keres Dél-Magyarországi régióba (Békés, Csongrád-Csanád megye), valamint Key Account Managert a Nyugat-Magyarországi régióiba (elsősorban Vas, Zala, Veszprém, Győr-Moson-Sopron megyei központtal).

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő B2B ügyfelekkel való kapcsolattartás, cross-selling
  • Potenciális új B2B ügyfelek megkeresése, új üzleti lehetőségek felkutatása (hideghívás, személyes találkozók szükségesek)
  • Ajánlatok készítése, pályázatokon való aktív közreműködés, beérkező ügyféligények kezelése
  • Együttműködés a társosztályokkal, irodai aktivitások támogatása
  • Piacfigyelés és versenytárs-elemzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-5 év releváns B2B tapasztalat szolgáltatás- és/vagy termékértékesítésben
  • Jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal
  • Ms Office, CRM ismeretek
  • Önállóság, proaktivitás, kiemelkedő kapcsolatteremtési képesség
  • Prezentációs és tárgyalási technikák ismerete, hatékony alkalmazása az ügyfelekkel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Higiéniai területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Vállalati autó (magánhasználatra is), laptop és mobiltelefon
  • Versenyképes juttatási csomag (fix bérezés, havi értékesítői jutalék)
  • Hosszútávú vállalati jövőkép
  • Home Office munkavégzés, de mozgalmas munkakör, gyakori ügyféllátogatásokkal, tárgyalásokkal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
Várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Cégnév: Menton Jobs Kft