LOUNGE DESIGN Kft.

Account Manager

Rólunk:

Mi egy széles szolgáltatási portfólióval rendelkező, integrált reklámügynökség vagyunk. Az ötletek megálmodásától azok megvalósításáig támogatjuk ügyfeleinket.

Ügyfeleink között megtalálhatók egyaránt hazai és külföldi tulajdonú vállalatok.
Célunk immáron 17 éve ugyanaz: minden megbízással maradandót alkotni.

Rólad:

Minden helyzetben megállod a helyed, többfelé tudod osztani a figyelmed?

A reklámszakmában ismerős arc vagy, van rutinod és tapasztalatod?

Itt a lehetőség, hogy az adottságaidból kihozd a legjobbat!

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk csapatunkba.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása,
  • Kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése és nyomon követése a különböző társosztályokkal,
  • A felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja, az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt projektmenedzsment,
  • Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljeskörű elvégzése,
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten,
  • Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése,
  • Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése a felettesei számára,
  • Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában.

Téged keresünk, ha:

  • Nem riadsz vissza, a problémás helyzetektől,
  • Minimum 2 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezel (előnyt jelent a reklámügynökségi tapasztalat),
  • Kiismered magad az MS Office programokban,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséged,
  • Agilis a hozzáállásod és megoldás központú gondolkodásod,
  • Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Nem állsz hadilábon a határidőkkel,
  • Önálló- és felelősségteljes munkavégzés alap nálad.

Amit ajánlunk:

  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben,
  • Kutyabarát munkahely,
  • Home Office lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Ha felkeltettük a figyelmedet, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzzal.

Cégnév: Lounge Design Kft.