Account manager

Nálunk a helyed, ha:

  • csapat-koordinálásban szereztél tapasztalatot
  • ismered a People menedzsment fortélyait
  • motiválóan hat rád a fejlődés lehetősége
  • pro-aktív, innovatív személyiség vagy és stratégiai gondolkodásmód jellemez
  • felelősségteljes és határozott vagy
  • a felmerülő problémák számodra egy újabb megoldható feladatot jelentenek

Feladatok:

  • felkutatja a meglévő ügyfeleknél az új üzleti lehetőségeket
  • árajánlatokat és üzleti terveket készít
  • részt vesz a stratégiai tervezésben, prezentációk elkészítésében
  • sikeresen működteti és hatékonyan motiválja a rá bízott csapat munkáját
  • az üzleti érdekek szem előtt tartásával folyamatos egyeztetéseket bonyolít a megbízó partnerrel
  • jó partneri viszonyt tart fenn az ügyfelekkel és új kapcsolatokat alakít ki
  • folyamatosan felülvizsgálja az üzleti tevékenységet és javító, illetve megelőző intézkedéseket tesz
  • eredményesen kezeli a partnerektől érkező észrevételeket és igényeket

Értékes tagja lehetsz a csapatunknak, ha:

  • vezetői tapasztalataidat nálunk szeretnéd kamatoztatni
  • nem ismeretlen számodra az ügyfélszolgálat világa
  • az időhatékonyság és a precizitás fontos számodra
  • pozitív, energikus és szupermotivált vagy

Tőlünk mit várhatsz?

  • vonzó juttatási csomag
  • valódi lehetőség a fejlődésre
  • támogató, segítőkész közeg
  • modern irodai környezet
  • csapatépítő rendezvények
  • megbízhatóság, stabilitás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: United Call Centers Kft.