Spice Communication Kft.

Account manager

Csatlakozz hozzánk, ha a piacot jól ismerő tapasztalt account vagy, imádod a pörgést és a kreatív feladatokat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfelek és projektek kiszolgálása, kapcsolattartás, ajánlatok készítése, elszámolások koordinációja
  • Kampányok koordinálása, szervezése, lebonyolítása (atl, digital)
  • POS megjelenések, egyedi fotózások szervezése, lebonyolítása, koordinációja
  • Promóciók szervezése, lebonyolítása, website készítések koordinálása, karbantartása, egyedi fejlesztések kivitelezése, kültéri promóciós gyártások szervezése, megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 éves releváns ügynökségi tapasztalat account munkakörben
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiemelkedő ügyfélkezelés
  • Erős projektmenedzsment
  • Precizitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Folyamatos igény a fejlődésre
  • Felsőfokú végzettség
  • Produkciós és digitális ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • TV és rádió kampányok koordinálásban szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás
  • Nyereményjátékok, promóciók szervezésében jártasság

Amit kínálunk:

  • Biztos szakmai és anyagi háttér, a szektorban versenyképes fizetés
  • Nagy nemzetközi ügyfél
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, teljesítményorientált csapat
  • Lendületes, fiatalos munkakörnyezet, budai panoráma
  • Kutyabarát munkahely
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1022 Budapest, Detrekő utca 12.

Fényképes önéletrajzodat várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével!

Cégnév: Spice Communication Kft.