Account Manager

Az Ön új cége:

Innovatív, az állategészségügy területén piacvezető gyógyszercég.

Az új Account Manager feladatai lesznek:

Biztosítja a cég versenyelőnyét a vállalati célkitűzések szerint:

Kapcsolatot tart a meglévő partnerhálózat szereplőivel, és új partnereket akvirál

Rendszeresen látogatja a terület kulcsszereplőit

Innovatív javaslatokkal folyamatosan törekszik az üzleti hatékonyság növelésére.

Nyilvántartást vezet ügyfeleiről, amely tartalmazza a velük való üzleti kapcsolat fenntartásához szükséges összes adatot, összhangban a belső szabályozással és a vonatkozó adatvédelmi jogszabályokkal.

Amire szüksége lesz a sikerhez:

Felsőfokú végzettség,  Szakirányú végzettség előny (állatorvos, gyógyszerész, biológus, agrármérnök…)

Legalább egy év értékesítési tapasztalat hasonló területen (állattartás, állatgyógyászat)

Értékesítési és meggyőzési képesség

Magas szintű kommunikációs készség

Angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amire partnerünktől számíthat:

Jól felépített juttatási csomag (Alapfizetés, autó privát használatra is, teljesítmény arányos bónusz, önkéntes magánnyugdíjpénztári hozzájárulás, privát egészségügyi ellátás)

Kiemelkedő minőségű termékek

Folyamatos tréningek, képzések

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra.

Cégnév: Hays Czech Republic