Felsővezető-kereséssel és diplomás szakemberek fejvadászatával foglalkozó piacvezető HR-tanácsadó cégünk saját csapata részére keresünk munkatársat

Account Manager

(16-0546)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Potenciális ügyfelek megkeresése hideghívással
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Megbízások generálása
  • Ajánlatok, szerződések kidolgozása és nyomonkövetése
  • Szerződési feltételek tárgyalása
  • Meglévő ügyfelek gondozása
  • Üzleti kapcsolatok bővítése, ápolása
  • Adminisztráció teljeskörű elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • B2B értékesítésben, hideghívásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • KKV szolgáltatócégnél szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Eredményorientáltság

Amit kínálunk:

  • Változatos, sokrétű feladatok,
  • Presztízsmárka képviselete,
  • Exkluzív irodai környezet,
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0546”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.