Rewart Kft.
Bővülő csapatunkba

Account executive

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Minden vágyad, hogy piacvezető márkákon és nemzetközi kampányokban kamatoztasd a tudásod? Nem ijedsz meg egy sok oldalas tendertől sem, a határidők pedig kifejezetten motiválnak? Kiismered magad a digitális világ gyorsan változó trendjeiben, sőt még az excel táblák sem hoznak különösebben zavarba? Szívesen ötletelsz, és izgalmasnak találod a tartalomgyártást? Ha felkeltettük az érdeklődésed, most jó hírünk van: account csapatunk bővül.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Nálunk megtalálhatod számításod, ha:
  • dudorodik a digitális vénád
  • kifejezetten kreatívnak érzed magad
  • bírod a kihívásokat
  • napi szinten gördülékenyen használod szóban és írásban is felsőfokú, és/ vagy üzleti angol nyelvtudásodat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny, ha a marketinges vagy közgáz suliból megszerzett papírod a gyakorlatban is használtad már.

Amit kínálunk:

Mi pedig – ha Téged választunk –, ígérjük, hogy:
  • vidám, színes és összetartó csapatban dolgozhatsz
  • versenyképes lesz a fizud
  • mindennap fogsz nevetni
  • napjaidat home officeban és szuper coworking irodánkban egyaránt eltöltheted

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Ha érdekel a pozíció, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal és fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Cégnév: Rewart Kft.