Miskolc a te helyed
BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk informatikai és kommunikációs infrastruktúrák, értéknövelt informatikai és IoT szolgáltatási rendszerek,
valamint ezek felügyeletére szolgáló rendszerek tervezésére, létrehozására, megvalósítására és támogatására specializálódott rendszerintegrátor.
Tevékenységükben domináns szerepet játszik az innováció, a kutatás és fejlesztés.

Családias hangulatú csapatukba keressük új munkavállalójukat az alábbi pozícióba:

Access Network Engineer

Főbb feladatok, munkák:

  • Passzív optikai LAN hálózat tervezése, létrehozása, támogatása
  • Szakmai együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat IP LAN hálózatok kialakításának ismeretében, eszközök tervezésében (HLD, LLD), konfigurálásában, implementálásában, integrálásában, üzembe helyezésében és üzemeltetésében
  • CISCO CCNA szint
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (főleg írásban szükséges)
  • A szokásos kollaboratív és irodai szoftverek készségszintű ismerete: Exchange, MS Office, TEAMS, SharePoint
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • SZÉP kártya juttatás bevezetés alatt, 2023 januárjától éves 250.000 Ft
  • Tapasztalattól függően megegyezés kérdése a személyes használatú céges gépjármű
  • Heti 2 nap Home Office
  • Jól felszerelt iroda és konyha

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • További gyártók IP LAN eszközeinek ismerete: Nokia, Huawei
  • GPON hálózatok telepítésében szerzett tapasztalat
  • WiFi hálózat és Routing, valamint Tűzfalrendszerek és IP telefon rendszerek ismerete
  • Jira PM rendszer hozzáértése

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszerintegrátor
  • Rendszertervező

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, XI. kerületi irodai munkavégzés mellett országos ügyféllátogatás
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:40-17:00, rugalmasan kezelve.
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.