Miskolc a te helyed

A pozícióhoz tartozó főbb feladatok:

  • Passzív optikai LAN hálózat tervezése, létrehozása, támogatása
  • Szakmai együttműködés a tárosztályokkal

Megbízónk elvárásai:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat IP LAN hálózatok kialakításának ismeretében, eszközök tervezésében (HLD, LLD), konfigurálásában, implementálásában, integrálásában, üzembe helyezésében és üzemeltetésében
  • CISCO CCNA szint
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (főleg írásban szükséges)
  • A szokásos kollaboratív és irodai szoftverek készségszintű ismerete: Exchange, MS Office, TEAMS, SharePoint
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • További gyártók IP LAN eszközeinek ismerete: Nokia, Huawei
  • GPON hálózatok telepítésében szerzett tapasztalat
  • WiFi hálózat és Routing, valamint Tűzfalrendszerek és IP telefon rendszerek ismerete
  • Jira PM rendszer hozzáértése

Megbízónk ajánlata:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • SZÉP kártya juttatás bevezetés alatt, 2023 januárjától éves 250.000 Ft
  • Tapasztalattól függően megegyezés kérdése a személyes használatú céges gépjármű
  • Heti 2 nap Home Office
  • Jól felszerelt iroda és konyha

További részletek a munkavégzésről:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerületi irodai munkavégzés mellett országos ügyféllátogatás
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:40-17:00, rugalmasan kezelve.

Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda